“Trofeu” i radhës i Alonsos

Prishtinë | 11 Jan 2017 | 00:19 | Nga

Piloti i Formulës 1, Fernando Alonso, është në lidhje me bukuroshen ruse Viki Odintcova.

Viki dhe Alonso tash e disa muaj e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Më poshtë mund t’i shikoni disa fotografi të kësaj bukurosheje.

Image result for viki odintcova hot

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Image result for Viki Odintcova

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme