Tuna dhe Patrisi kurorëzohen sot

Prishtinë | 11 Jan 2017 | 14:03 | Nga

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu. sot do të kurorëzohet me Patrisin.

Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin, vëllaun e muzicientit dhe këngëtarit, Robert Berishës.

Për veshjen e saj, Tuna në ditën e saj më të lumtur, ka zgjedhur kreatoren, Vjollca Llapashtica, e cila edhe me këtë rast ka publikuar një foto të këngëtares duke e uruar për më të mirat.

Tuna dhe Patrisi, janë përfolur shumë nga mediat e vendit dhe më gjerë, deri kur kanë pranuar se janë duke duke pritur fëmijën e tyre të parë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme