Tuna shumë shpejti nis një turne në Evropë

Prishtinë | 10 Nën 2018 | 14:54 | Nga Ekonomia Online

Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër, Chonga dhe Maria.

Së fundmi është bërë e ditur se këngëtarja do të nis një turne në Evropë në fund të muajit të vitit 2018 dhe do të vazhdoj edhe në vitin 2019. Duket se këngëtarja rikthimin e saj po e merr me mjaft seriozitet.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme