Tuna vazhdon ta tregojë barkun me krenari (Foto)

Prishtinë | 06 Shk 2017 | 12:05 | Nga

Altuna Sejdiu është në pritje të fëmijës së parë me Patris Berishën dhe tashmë nuk po e fsheh barkun e fryrë.

 Këngëtarja e shumë hiteve me krenari vë në pah barkun e saj në fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Tuna dhe partneri i saj

Tuna ka pozuar edhe me partnerin e saj në një pozë të ndjeshme, teksa ai ia prek barkun.

“Mëngjeset si ky ia vlejnë çdo pritje…”, shkruan në përshkrimin e njërës prej fotografive.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme