U përfol se është shtatzënë, reagon ylli hollivudian

Prishtinë | 16 Qer 2022 | 17:49 | Nga Ekonomia Online

Zendaya ka hedhur poshtë thashethemet se është shtatzënë. Thashethemet u përhapën pas një videoje që u bë virale, ku supozohej se aktorja kishte postuar në profilin e saj lajmin se ishte në pritje të fëmijës së parë me partnerin, Tom Holland.

Mirëpo, reagimi i aktores amerikane ishte i shpejtë. Përmes disa postimeve në Instagram, ajo shkroi: “Shihni tani, kjo është arsyeja pse unë qëndroj jashtë Twitter. Thjesht duke bërë gjëra pa arsye … çdo javë.”, shkroi ajo duke iu referuar këtyre thashethemeve.

I zgjuar: Klipet u hapën me një imazh të një imazhi të rremë sonografie që tregon një fetus, me imazhin e profilit të Zendaya të fotoshopuar për ta bërë të duket sikur ajo e kishte postuar foton

Kujtojmë që Zendaya dhe Holland fillimisht ndezën spekulimet se janë bashkë pasi luajtën në “Spider-Man: Homecoming” të vitit 2017. Por romanca e tyre u konfirmua në korrik të vitit 2017 pasi ata u panë së bashku brenda një makine.

Koha e keqe: 'Shiko tani, kjo është arsyeja pse unë qëndroj jashtë Twitter-it...' shkroi ajo.  Megjithëse përdoruesit e TikTok e kuptuan se postimi i shtatzënisë ishte një shaka, ai me sa duket mashtronte përdoruesit e Twitter pas migrimit të platformave
Çift i profilit të lartë: Mashtrimi viral duket se është hequr pjesërisht për shkak të interesit që fansat kanë për Zendaya dhe të dashurin e saj Tom Holland, 26 vjeç, i cili luajti me të në tre filmat e fundit të Spider-Man si personazhi kryesor.
Burri i familjes: Fansat e Zendaya mund të kenë qenë të prirur për të pritur një shtatzëni sepse Tom i tha People në dhjetor 2021 se ai mezi priste të bëhej atësia.  'I dua fëmijët.  Mezi pres të bëhem baba — mund të pres dhe do ta bëj, por mezi pres!'  tha ai;  parë në dhjetor 2021 në LA

Të ngjashme