U shfaq pas shumë vitesh: Ja sa ka ndryshuar Zana Krasniqi, ish-miss Kosova

Prishtinë | 08 Pri 2021 | 08:12 | Nga Ekonomia Online

Dikur ishte modelja më e famshme dhe më e angazhuar, por jo më.

Ndonëse nuk dihet se për çfarë arsye e la botën e modës, Zana është mbajtur fuqishëm në mend nga publiku.

Ajo, u shpall “Miss Universe Kosova” dhe pati një karrierë disa vjeçare në SHBA, ku kishte edhe disa kontrata me rëndësi me agjensi mjaftë influente.

Zana, u rikthye në Kosovë duke lënë pas karrieren si modele në Amerikë dhe pas shumë vitesh ja ku kthehet me një set të ri fotografik.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme