U tha që përdorë fotoshopin, modelja tregon asetet nga Parisi

Prishtinë | 27 Tet 2021 | 20:57 | Nga Ekonomia Online

Modelja Jess Hunt e ka thyer qetësinë nga Eiffel Tower pas që editimi i disa fotografive dështoi dhe ajo u bë virale në tërë botën = tani insiston se postimet e saj “nuk ishin fotoshop” pavarësisht dyshimeve

Influencierja Jess Hunt i është përgjigjur akuzave për fotoshop para Kullës Eiffel në një postim në Instagram që u bë viral në fillim të kësaj jave.

Modelja britanike ishte akuzuar se po i ndryshon videot dhe fotot e saj duke postuar me një veshje seksi në Pont d’lena, ura që dërgon pranë vendit në Paris.

Kur është pyetur për të komentuar këtë nga Daily Mail Astralia, Jess ka insistuar se asgjë nuk ka të vërtetë në këtë gjë.

Të ngjashme