U zgjodh gruaja më seksi në botë, e feston me zhveshje

Prishtinë | 12 Qer 2019 | 23:45 | Nga Ekonomia Online

Modelja Olivia Culpo u vlerësua si gruaja më seksi në botë në përzgjedhjen tradicionale të revistës “Maxim”. Bukuroshja 27-vjeçare ka festuar titullin në mënyrën më të mirë që ajo ka dashur.

Olivia zbuloi gjithashtu se modelimi nuk është një punë e lehtë.

Është e vështirë kur duhet të buzëqeshësh dhe të thuash se gjithçka është në rregull, dhe po kalon një periudhë të vështirë. Nëse nuk jeni tërësisht i fokusuar dhe nëse i lini t’ju bombardojnë me komente negative, kjo mund të ndikojë vërtet te ju”, tha ajo.

Të ngjashme