“Unë thjesht dua lumturi totale”, Kim Kardashian tregon pse kërkoi divorc nga Kanye

Prishtinë | 11 Qer 2021 | 13:21 | Nga Ekonomia Online

Në episodin e fundit të “Keeping Up With The Kardashians”, gjatë një bisede Kim Kardashian me nënën e saj Kris Jenner, ajo tha se thjesht dëshiron lumturi totale.

Në seknat e filmuara në tetor, ajo tha se kishte folur me një terapist dhe e kuptoi se ishte martuar por jo e lumtur, shkruan Sky News.

“Unë vetëm dua lumturi totale,” tha ajo.

“Natyrisht, unë e di që lumturia e plotë nuk është një realitet i plotë, por nëse mund ta kem më shumë pjesën më të madhe të kohës, kjo është gjithçka që dua të bëj”, tha Kim.

“Kudo që më çon unë dua thjesht lumturinë time të pastër, kështu që jam duke punuar për të kuptuar se si të arrij atje.

“Thjesht ndjej se kam punuar kaq shumë në jetë për të arritur gjithçka që doja dhe jetova në pritjet e mia dhe arrita 10 herë më shumë sesa që mendoja se ishte njerëzisht e mundur, por nuk kam një jetë për ta ndarë atë me”.

Kim Kardashian dhe Kanye West u martuan në vitin 2014 dhe ndajnë fëmijët North, shtatë, Saint, pesë, Chicago, Psalm tre dhe dy-vjeçar.

Por ajo foli për sa e vetmuar ishte pasi ai u zhvendos në një fermë në shtetin amerikan të Wyoming ndërsa ajo qëndroi në Kaliforni.

Ajo tha, “Unë kurrë nuk kam menduar se jam e vetmuar, dhe gjithmonë kam menduar se është krejtësisht në rregull, unë thjesht mund të kem fëmijët e mi, burri im lëviz nga shteti në shtet dhe unë jam në këtë udhëtim me të dhe unë isha mirë me këtë”.

“Dhe pastaj pasi mbusha 40 vjeç këtë vit e kuptova, jo, nuk dua një burrë që jeton në një shtet krejt tjetër nga unë”.

“Por kjo është e trishtuar për mua dhe kjo nuk është ajo që unë dua. Unë dua dikë që kemi të njëjtat shfaqje të përbashkëta, unë dua dikë që dëshiron të punojë me mua”.

Të ngjashme