Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur

Prishtinë | 15 Dhj 2019 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Paris Jackson ka realizuar një fotosesion të ri.

Paris Jackson, vajza e Michael Jackson i ka realizuar disa fotografi ku shfaqet gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Imazhet i ka ndarë nga fotosesioni i saj i fundit dhe duket joshëse në pozat që ka marrë.

Ajo ka zgjedhur ngjyrën e zezë të veshjes së shkurtër e cila e bënte të dukej seksi, ndërkohë që në njërën fotografi Paris shihet duke e mbuluar gjoksin me duar.

Të ngjashme