Vajza e Trump nuk ia ndan sytë kryeministrit kanadez

Prishtinë | 14 Shk 2017 | 09:09 | Nga

Duket se takimi i Ivanka Trump me kryeministrin e Kanadasë, , nuk kaloi pa u komentuar, ky i fundit shpesh cilësohet si “një model i zakonshëm dhe politikan i jashtëzakonshëm”

Paraqitjes së Trudeau s’ka mundur ti rezistojë as vajza e Presidentit, Donald Trump, Ivanka.

Ajo u takua me Trudeau kur ai vizitoi të hënë Shtëpinë e Bardhë dhe bashkë me Trump mbajti një mbledhje me gra sipërmarrëse.

Fotot se si Ivanka e shikon kryeministrin kanadez tregon gjithçka.

vvv_1487059103-2440818

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme