Vajzat bashkohen për “Hala”, Kanita e Valza publikojnë këngën e bukur

Prishtinë | 09 Kor 2020 | 15:43 | Nga Ekonomia Online

Kanita ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja erdhi në bashkëpunim me artisten e re Valza, me këngën që mban titullin “Hala”, shkruan GazetaExpress.

Mixey dhe Apollo janë kujdesur për beat-in dhe muzikën ndërsa teksti është shkruar nga Muma.

Kënga vjen e realizuar edhe me videoklip, në të cilin vajzat duken mjaft simpatike me thjeshtësinë që i karakterizon të dyja.

“Hala” është pritur mirë nga publiku dhe deri më tani në kanalin Youtube ka mbledhur më shumë se gjysmë milion klikime.

Të ngjashme