Vali Corleone e dëshmon me dokumente emrin e tij të vërtetë

Prishtinë | 04 Tet 2022 | 16:12 | Nga Ekonomia Online

Ditën e sotme në media rozë është publikuar një lajm lidhur me personazhin e njohur “Prince Valentino Corleone”, ku thuhej se emri i tij i vërtet është Valdrin Sylejmani.

Por, lidhur me këto lajme ka reaguar “PrincValentino Corleone” i cili ka dërguar në “Express Rozë” dokumentin e identifikimit (pasaportën), ku shihet se emri i tij është PrincValentino dhe mbiemeri Corleone.

Së fundmi, Vali është kthyer edhe në një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetin social “TikTok”.

Të ngjashme