Vanessa ende nuk po pajtohet me vdekjen e Kobe Bryant

Prishtinë | 27 Shk 2021 | 14:37 | Nga Ekonomia Online

E veja e Kobe Bryant emocionon të gjithë me postimin e fundit.

Vanessa Bryant solli disa imazhe e video të vajzës së vogël.

Vanessa Bryant, e veja e basketbollistit Kobe Bryant ka emocionuar me një postim.

Ajo ndau me ndjekësit disa fotografi e video të vajzës së saj Capri, teksa shihej me atlete të saj mbathur.

Vanessa solli imazhet më të ëmbla të Caprit, e cila po i buzëqeshte kamerës derisa po shëtitej me atlete në dhomë.

Kobe dhe vajza e tij Gianna Bryant ndërruan jetë në janar 2020 në një përplasje me helikopter.

Atletet në fjalë ishin nga koleksioni i Kobes, ndërsa Capri e vogël emocionoi të gjithë me këto imazhe.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme