Vazhdon përndjekja, Luana Vjollca detyrohet të denoncojë në prokurori fansin e saj?

Prishtinë | 01 Shk 2021 | 13:18 | Nga Ekonomia Online

Moderatorja Luana Vjollca ka përfunduar në prokuroi për shkak të një fansi.

Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për BallkanWeb se prezantuesja shumë e ndjekur dhe e komentuar ka denoncuar një fans që e përndjek në Prokurorinë e Tiranës, i cili ishte kthyer në burim stresi dhe shqetësimesh, për moderatoren.

Kjo është hera e dytë që Vjollca përballet me fansat në organet e drejtësisë.

Më herët policia ka arrestuar një tjetër person për përndjekjen e moderatores dhe këngëtares.

Po kështu mësohet se ajo lëviz me makinë me shofer për shkak të këtyre problemeve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme