Vesa Luma e Big Basta i shpëtojnë tërmetit në Romë! (Foto)

Prishtinë | 31 Tet 2016 | 14:21 | Nga

Vesa Luma dhe Big Basta kanë përjetuar çaste ankthi gjatë tërmetit në Romë.

Ata po qëndrojnë në shtetin italian për çështje pune dhe kanë qenë prezentë përgjatë lëkundjeve sizmike të njëpasnjëshme.

Ka qenë Vesa ajo që e ka ndarë këtë moment me miqtë përmes një postimi.

“Na nxorën me zor se as tërmeti sot s’po bën punë”, ka shkruar Vesa në Instagram. /Telegrafi/

vesaa

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme