Vesa Luma vaksinohet kundër Covid-19

Prishtinë | 07 Maj 2021 | 13:19 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare është vaksinuar kundër virusit Covid-19.

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tash e disa vite jeton dhe vepron në Zelandë të re së bashku me bashkëshortin dhe djalin e tyre Lianin.

Ajo jo rrallë herë sjell fotografi dhe video ku dokumenton jetën e saj që bën në Zelandë të Re. Vesa sot ka postuar një Instastory ku shihet të ketë marrë dozën e parë të vaksinës kundër COVID-19.

Ajo publikoi një fotografi ku shihej vërtetimi se ajo tashmë është vaksinuar kundër virusit i cili ka shkaktuar miliona vdekje në mbarë botën.

Të ngjashme