Vesa Smolica kritikohet se nuk di të këndojë, merr vëmendje me zhveshje

Prishtinë | 19 Jan 2020 | 12:05 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pasi postoi një fotografi gjysmë e zhveshur, në Instagramin e saj.

Ajo duket joshëse e veshur veç me të brendshmez ndërsa pozon duket nga banjoja e saj.

Ppr krahas komenteve pozitive ka pasur edhe të atillë të cilët i kanë thënë se nuk di të këndojë andaj për vëmendje e kanë sygjeruar të zhvishet e tëra.

“Me këndu nuk din, zhveshi të gjitha ndoshta dhez me…” ka shkruar njëri.

E këtyre komentuesve iu është përgjigjur një fans dhe vetë Vesa.

Të ngjashme