Vetëm një nga veshjet e Dhurata Dorës në klipin “Mi Amor” kushtoi 4 mijë euro

Prishtinë | 12 Sht 2021 | 16:32 | Nga Ekonomia Online

Ajo është e njohur për stilin unik e po ashtu dhe për sharmin që përcjell në thuajse çdo videoklip.

Bëhet fjalë për këngëtaren Dhurata Dora, e cila momentalisht është njëra nga artistet më të suksesshme në treg.

Krijuesja e “Zemër” vetëm pak kohë më parë solli klipin e ri “Mi Amor”, në të cilin bashkoi forcat me reperin Noizy.

Krahas kësaj, Dora mori vëmendje me paraqitjet dhe veshjet e ndryshme të cilat po ashtu kanë bërë të komentohet në masë të madhe.

Të ngjashme