Victoria Beckham shijon një lojë tenisi me familjen

Prishtinë | 02 Pri 2018 | 17:01 | Nga

Ditën e diel e gjithë familja Beckham u bë bashkë. Natyrisht që pashkët do t’i festonin së bashku, megjithatë ata ishin edhe për të parë një lojë tenis.

Më e vogla Harper ishte paksa e përgjumur, ndoshta nga fluturimi nga Londra për në Florida, megjithatë kishte një dukje tejet të bukur e veshur në një fustan veror.

David dhe bashkëshortja e tij Victroia duket që shijuan çdo moment të finales së tenisit “Miami Open”.

Victoria dukej tejet elegante e veshur në të zeza dhe me syze dielli të mëdha.

Në këtë dalje familjare ishte edhe i biri i David dhe Victorias, Brooklyn, i cili dukej se po kënaqej me motrën e tij të vogël.

Watch closely: Victoria was also spotted resting on her arms in the spectator section

Exhausted? The Beckham's only daughter yawned again during the game as she was tired from their Easter festivities

Family outing: Tennis fan Romeo was also seated next to his father at one time

Sports fan: The father-of-four seemed to be laughing and joking with friends at Crandon Park Tennis Center

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme