Victoria në darkë, thashethemet për divorc nga David vazhdojnë

Prishtinë | 12 Qer 2018 | 13:09 | Nga

Ajo ka mohuar kategorikisht disa raportime se është ndarë nga bashkëshorti i saj David Beckham.

Victoria po mundohet t’i hedh pas krahësh këto thashetheme, përderisa është parë në darkë tek Mayfair, mbrëmjen e se hënës.

Natyrisht se ajo kishte një dukje tejet elegante, e veshur në pantallona dhe xhakete të zezë. Dizajnerja dukjen e përfundoi me një çantë të vogël e një palë syze të errëta.

Ndonëse ditë më parë u pa se bashku me David duke shfaqur një raport të afërt, duket se çifti me nuk janë duke u brengosur për thashethemet.

Chic: The former Spice Girl, 44, exuded elegance as she strolled the streets of London in a sophisticated black blazer, tied in with a belt which cinched at her waist

Simply stunning: Maintaining her trendy display, the Not Such an Innocent Girl hitmaker styled her tresses into loose waves and opted for light strokes of foundation with a nude lipgloss

Hitting out: Victoria firmly denied reports of a split with her husband David Beckham, 43, as the pair branded the rumours 'a crock of s**t'

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme