Videoja e fundit nga Besi dhe Xhensila do ju fut në krizë së qeshurit

Prishtinë | 03 Pri 2020 | 09:47 | Nga Ekonomia Online

Bes Kallaku gjatë gjithë kësaj periudhe pandemie ka qëndruar afër me ndjekësit përmes rrjeteve sociale.

Komediani së bashku me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj së fundmi ka ndarë një tjetër video qesharake në Instagram, shkruan lajmi.net.

Shfaqjen e hap këngëtarja, ndërsa në momentin kur fillon kënga ‘Desperado’ hyn në ‘skenë’ Besi ku lëvizjet e tij dhe improvizimi i kitarës me tavolinë hekuri ishte kulmi i kësaj videoje.

Në postimin e bërë Besi kishte lënë mbishkrimin: Kjo kitarja ishte vrasëse, në kushte shtëpie por jemi mirë akoma. /ln

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme