Vig Poppa fjalë të zgjedhura për gruan në ditëlindjen e saj

Prishtinë | 12 Sht 2021 | 13:57 | Nga Ekonomia Online

Sot reperi Vig Poppa ka një urim të veçantë për gruan e tij.

Ena bashkëshortja e tij sot feston ditëlindjen, dhe nuk kishte se si të mungonte urimi nga ana e artistit.

Ai përmes një postimi në Instagram, e uroi atë me disa fjalë mjaft të veçanta.

“Çfarë grua e mrekullueshme që je, gruaja ime, dashuria ime, shoqja ime më e mirë. Gëzuar ditëlindjen, të dua shumë”.

Të ngjashme