Vildane Zeneli nis me vonesë pushimet verore, por e ka ndërmend të na kënaqë me foto

Prishtinë | 23 Gus 2022 | 20:39 | Nga Ekonomia Online

Bukuroshja dhe modelja nga Prishtina, Vildane Zeneli, ka shfaqur linjat e saj trupore në disa fotografi në Instagram.

Format e përsosura trupore, ngjallin gjithmonë interesin e ndjekësve të Vildanes.

Modelja pushimet po i kalon në Mykonos në Greqi. Ajo paralajmëron ndjekësit e saj me tekst nën fotografi: “My summer just started! Wearing green, ready to be seen”.

Modelja duket se i ka filluar vonë pushimet e saj të kësaj vere në ikje. Por, sipas paralajmërimit Vildanja e ka ndërmend të kënaqës ndjekësit e saj me foto joshëse.

Të ngjashme