Violeta Kukaj befason të gjithë me dukjen e re, komentohet ndryshimi drastik i këngëtares

Prishtinë | 13 Sht 2020 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Violeta Kukaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Artistja, e cila solli një sërë projektesh të suksesshme ndër vite, duket se ka bërë një pauzë të gjatë në muzikë.

Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Violeta Kukaj (Foto: Facebook)

Duke qenë se ka bërë një ndryshim drastik në pamje, ajo së fundmi ka bërë që të komentohet tejet shumë për transformimin e saj.

Në disa fotografi që kanë qarkulluar në rrjetet sociale, Kukaj mori reagime e krahasime të shumta për pamjen e re.Lexo po ashtu:Të gjitha lajmet nga Violeta Kukaj

Ajo ka befasuar të gjithë dhe kjo vërehet dukshëm në bazë të disa ndërhyrjeve që realizoi në fytyrë.

Violeta Kukaj (Foto: Facebook)

Më poshtë ua sjellim edhe disa imazhe të tjera të këngëtares se si ka qenë më parë:

Violeta Kukaj

Violeta Kukaj

Të ngjashme