Sinan Vllasaliu sjell projektin e ri “OK” (Video)

Prishtinë | 23 Kor 2016 | 14:13 | Nga

Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e ri.

Titulli i projektit është “OK” dhe është realizuar në orkestrim nga Granit Gashi dhe Nurteel në Massive Production, shtëpinë e hiteve.

Ky projekt është goditja e re e Sinan Vllasaliut, i cili synon të pushojë verën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme