Vjeshta ka ardhur, por jo për Erjonën (Foto)

Prishtinë | 25 Sht 2019 | 13:46 | Nga Ekonomia Online

Edhe pse ditët e nxehta të verës kanë përfunduar, Erjona Sulejmani, vazhdon të postojë në llogarinë e saj në Instagram foto me bikine, ku shfaq format e saj mbresëlënëse.

Këtë radhë modelja shqiptare, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka preferuar fotot bardhezi, që gjithsesi nuk “fshehin” asgjë nga fiziku i saj i mrekullueshëm.

Fansat vijojnë ta ndjekin me kërshëri dhe t’i bëjnë komplimente.

View this post on Instagram

🦋 #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

View this post on Instagram

🧜🏻‍♀️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

View this post on Instagram

🖤 #erjonasulejmani #shooting #gq #gqitalia

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Të ngjashme