Wendy Williams anulon shfaqjen “The Wendy Williams Show” për shkak të problemeve shëndetësore

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 18:43 | Nga Ekonomia Online

Wendy Williams po përjeton sërish probleme shëndetësore.

Sipas një deklarate në faqen “The Wendy Williams Show” në Instagram , Williams ka anuluar ngjarjet e ardhshme promovuese për shkak të sëmundjes, por ajo pritet të jetë nikoqire e premierës së sezonit të 13-të të shfaqjes së bisedës gjatë ditës më 20 shtator.

“Wendy po merret me disa çështje të vazhdueshme shëndetësore dhe po shikon vlerësime të mëtejshme”, thuhej në deklaratë. “Ajo nuk do të jetë në gjendje të përfundojë aktivitetet e saj promovuese javën e ardhshme, por mezi pret të kthehet në karrigen e saj vjollcë të hënën, 20 shtator për premierën e sezonit të 13 -të”.

Të ngjashme