Will Smith: Era është shpirt delikat

Prishtinë | 16 Kor 2018 | 09:42 | Nga

Aktori amerikan Will Smith pas përfundimit të Kampionatit Botëror, ka falënderuar këngëtarin Nick Jam për ftesën që ia bëri që të realizonin himnin e Botërorit, “Live It Up”.

Në një postim në Instagram, Will Smith ka falënderuar atë dhe këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi, pasi së bashku mbyllën ceremoninë e finales së Botërorit, transmeton Koha.net.

“Era Istrefi, ti je e bukur dhe shpirt delikat. Të çmoj. Vazhdo të buzëqeshësh”, ka shkruar Will Smith për yllin nga Kosova.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme