Xhensila Myrtezaj shpërndan portretin familjar, uron vajzës së saj në Ditën e Fëmijëve

Prishtinë | 01 Qer 2021 | 11:41 | Nga Ekonomia Online

Artistja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është ndër më të dashurat për publikun e gjerë.

Ajo gjithmonë mundohet të mbajë afër fansat e saj, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur që të publikojë portretin familjar.

Ajo u shfaq së bashku me bashkëshortin, Bes Kallaku, derisa shiheshin që të dy duke u argëtuar me vajzën e tyre.

Me këtë rast, këngëtarja vendosi që të dedikojë disa fjalë të ëmbla për vajzën, pasi edhe sot festohet Dita e Femijëve.

“Shpirtin, zemrën, sytë plot! Gëzuar një Qershorin të gjithë fëmijëve. “E tyre do të jetë mbretëria e qiejve”.

Xhensila përndryshe dhe Bes Kallaku u martuan në vitin 2017, kurse para dy viteve pritën në jetë vajzën Ajka.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme