Xhensila pozon e lumtur pranë Besit në Stmaboll, i kushton fjalë dashurie

Prishtinë | 20 Shk 2021 | 12:52 | Nga Ekonomia Online

Xhensila u shfaq e lumtur në fotografitë e shkrepura në Stamboll.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po e shijojnë pushimin dimëror në Stamboll, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dhe aktori kanë publikuar imazhe të shumta nga vendi ku po pushojnë, ku shfaqen tejet të lumtur.

Dyshja pozuan pranë një lokali të rrethuar me arinj lodra, teksa nuk munguan puthjet plot pasion.

“Të dua  @bes_kallaku“, ka shkruar Xhensila sipër fotografive.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme