Yjet që u veshën më së miri në Wimbledon

Prishtinë | 15 Kor 2018 | 09:20 | Nga

Turneu i Wimbledon-it, përpos që merr vëmendje të madhe nga bota sportive, ai po ashtu njihet edhe për yjet e pranishëm në sallë, që vijnë për ta shikuar finalen e kësaj gare.

Edhe kësaj radhe nuk munguan emra të mëdhenj, që po ashtu ranë në sy edhe me veshjet që i kishin përzgjedhur për këtë ngjarje.

Reperi Drake, çifti Justin  Timberlake dhe Jessica Biel, si dhe Pippa Middleton janë vetëm disa nga të famshmit që u lavdëruan për veshjet e tyre në Wimbledon.

      

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme