Ylli britanik në veshje të ngushta, i nxjerr të gjitha (Foto)

Prishtinë | 19 Tet 2019 | 19:19 | Nga Ekonomia Online

Në Britani të Madhe ajo njihet për skandalet e saj të shumta. Chloe Ferry, yll i serisë televizive “Geordie Shore”, ka tërhequr përsëri vëmendje, teksa është fotografuar e dehur në publik.

Biondja 24-vjeçare është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjirin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozohej gjithçka.

Të ngjashme