Zaimina rrëmben vëmendjen e fansave me këtë fotografi

Prishtinë | 12 Dhj 2019 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.

View this post on Instagram

🌗

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Së fundmi, Zaimina ndau me ndjekësit e saj një fotografi të realizuar në një qendër estetike

Ajo shfaqet mjaft atraktive e veshur me robdeshambër, ndërsa tregon linjat e saj trupore.

Ndonëse nënë e një vajze, Zaimina duket se vazhdon ta ruajë mjaft mirë freskinë dhe vitalitetin e trupit.

Ajo ka kohë që është tërhequr nga muzika, duke thënë se nuk sheh më ndonjë interes të inkuadrimit në këtë fushë. transmeton telegraf. Zaimina është përndryshe aktive në profesionin e saj si arkitekte dhe sipërmarrëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme