Zbulohen datat e “Miss Universe Albania&Kosovo 2021”

Prishtinë | 11 Qer 2021 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

“Miss Universe Albania&Kosovo” rikthehet në korrik me dy netë speciale në datat 8 dhe 9.

Siç bëhet e ditur, në natën e parë do prezantohen konkurrentet dhe çmimet speciale kurse në natën e dytë do mbahet finalja e madhe ku do zgjidhet përfaqësuesja për “Miss Universe”.

Prezantuesit e natës së parë do të jenë: Teni Vllaçaj, Cindy Marina dhe Adela Cani.

Më 9 korrik, në natën finale do të marrin pjesë edhe disa nga të famshmit shqiptarë si: Dafina Zeqiri, Alban Skënderaj, Anxhela Peristeri, Redon Makashi dhe Kamela Islamaj.

Nata finale do të moderohet nga Ardit Roshi, Cindy Marina dhe Françeska Jaçe.

Të ngjashme