Zbulohen detajet e reja të lidhjes së Kanye me Irina Shayk: Kanë muaj që janë bashkë

Prishtinë | 11 Qer 2021 | 12:38 | Nga Ekonomia Online

Kanye West dhe Irina Shayk ishin bashkë shumë kohë para largimit të tyre romantik në Francë dhe ceremonia përkujtimore për DMX ishte një shenjë e hershme që ata ishin në lidhje, shkruan TMZ.

Burime të afërta me çiftin e ri tregojnë për TMZ se West dhe Irina kanë qenë së bashku për muaj, duke takuar njëri-tjetrin që në mars.

Reperi dhe supermodelja ishin duke shijuar pushimin në Francë në ditëlindjen e tij të 44-të të tij të martën përpara se të niseshin në një avion privat të mërkurën dhe të udhëtonin përsëri në Shtetet e Bashkuara së bashku.

Ky është takimi i parë publik që kemi parë Kanye, që kur Kim Kardashian i bëri kërkesë për divorc në shkurt, por ai dhe Irina kanë pak histori.

Kanye u përpoq rreth saj në “Christian Dior Denim Flow” duke thënë, “Unë dua të shoh Irina Shayk pranë Doutzen” dhe ajo ishte gjithashtu në videoklipin e tij për “Power”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme