Zbulohen emrat e binjakëve të Beyonces (Foto)

Prishtinë | 22 Qer 2017 | 09:31 | Nga

Më në fund erdhi momenti i shumë pritur, u tregua një raport i cili zbulon emrat e binjakëve të Beyonce & JAY-Z.
Çifti më në fund kanë zbuluar emrat e binjakëve të tyre, por nëse ky raport do të jetë i vërtetë, atëherë fansat nuk do të zhgënjehen me zgjidhjen e çiftit.

Dyshja tani më janë prindër të një vajze pesë vjeçare, dhe ska pak ditë që ata u lumturuan me një djalë dhe një vajzë emrat e të cilëve ende nuk janë zyrtarizuar.

Shawn dhe Bea janë emrat të cilët pretendohet se kanë binjakët e çiftit.

Por edhe më interesante është kuptimi i këtyre emrave, emri i vërtet i i Jay-Z është Shawn Carte, kështu që edhe djali i tij do ta ndajë emrin e babit, e kuptimi i këtij emri është “Zoti është i madhërishëm”. Ndërsa Bea do të thotë “Ajo që sjell lumturi”.

Por mbetet që koha të dëshmoj nëse vërtet këta emra do të zyrtarizohen.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme