Zbulohet aventura e Afronës: A ishte kjo arsyeja e ndarjes nga Blero?

Prishtinë | 03 Gus 2016 | 09:05 | Nga

Përpos lajmit të ndarjes, pak u kuptua në lidhje me arsyet që ndanë çiftin Blero dhe Afrona Dika.
Ishte bukuroshja e para që hodhi hapin e parë teksa një postim i fundit ka ngjallur pikëpyetjet e radhës.

Afrona në Instagram ka treguar se brenda 25 ditësh do të kalojë në një tjetër nivel.

Besoni ose jo, bukuroshja do zhvendoset në Bogota të Kolumbisë teksa nuk dihet se për sa apo për çfarë arsye ajo do shkoj atje.

‘Jeta fillon në fund të zonës tënde të rehatisë’ – ka shkruar Afrona. Të ketë qenë kjo arsyeja e mos pajtimeve të çiftit?! Mbetet të shihet. /Prive.al/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme