Zbulohet gjinia e fëmijës së parë të Robin dhe Marigona Krasniqit?

Prishtinë | 12 Pri 2022 | 19:26 | Nga Ekonomia Online

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi pak kohë më parë kanë zbuluar se do të bëhen prindër për herë të parë.

Dy muaj më parë Robin ka zyrtarizuar lidhjen e tij me Marigonën, dhe vetëm pak javë më parë ata e kontrizuan lidhjen në martesë.

Derisa boksieri festonte përvjetorin e ditëlindjes, ai ka zbuluar edhe lajmin se do të bëhet baba për herë të parë.

“Falenderimi i Takon Zotit qe në ditëlindjen e 35-të më jepi dhuratat me të mira në Jetë! Qëllimin dhe ëndrrën me të bukur në Jetë, Zoti po na e realizon dhe po na jep mundësinë të kemi Familjen tonë!!”, kishte shkruar Krasniqi.

Por si duket tashmë po zbulohet edhe gjinia e bebes.

Në një faqe online ku shiten mbajtse flokësh për beba shihet ta ketë vizituar edhe modelja.

Madje ajo faqe është pikërisht faqe për vajza, dhe në njërin nga postimet gjendet edhe “like” i modeles.

Si duket gjinia e fëmijës mund të jetë vajzë, apo mund të jetë edhe opcioni tjetër ku modelja vetëm po përgaditet në rast se gjinia do të jetë e tillë.

Të ngjashme