Zbulohet titulli i këngës së parë të Almeda Abazit

Prishtinë | 20 Gus 2018 | 15:52 | Nga

Javën e kaluar, ju kemi raportuar se Almeda Abazi po i futet muzikës.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo pasi u pyet nga ndjekësit në Instagram.

Projekti i saj i parë del në fund të këtij muaji dhe tashmë është zbuluar edhe titulli i këngës.

‘Alabama’ – është përshkrimi që ka bërë Almeda në dy postimet e fundit.

Imazhet që ka ndarë modelja/aktorja shqiptare, shihet e shoqëruar me burrin e saj turk, Tolgahan Sayisman, i cili nuk e la vetëm për asnjë moment.

https://www.instagram.com/p/Bmk8Jg3Fwds/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme