Zëdhënësja ruse poston gabimisht foton lakuriq (Foto 16+)

Prishtinë | 12 Gus 2018 | 15:20 | Nga

Një selfie lakuriq është postuar aksidentalisht në llogarinë zyrtare të Instagram të Ministrisë së Mbrojtjes Ruse, duke shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet. Besohet se zëdhënësja ruse Rossiyana Markovskaya ishte prapa këtij postimi.

Fotoja u postua dhe u fshi shpejt në llogarinë e verifikuar Mil_Ru e cila zakonisht tregon arsenalin ushtarak të Vladimir Putinit.

Disa përdorues thanë se fotografia u postua nga ish-gazetarja dhe tani zëdhënësja Rossiyana Markovskaya, një bukuroshe shumë e njohur në Rusi.

Rossiyana njihet për fotot e saj provokuese në Instagram që kanë bërë të mbledh shumë ndjekës të cilët rregullisht i dërgojnë lule.

Image result for girl

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme