Zhvishet edhe Flaka Krelani

Prishtinë | 20 Dhj 2017 | 18:58 | Nga

Flaka Krelani shquhet për zërin e saj, por mbase për të qenë në “trend” me shumicën e këngëtareve shqiptare, edhe ajo ka nisur ta teprojë me zhveshje.

Së fundmi këngëtarja nga Kosova ka postuar në rrjetin social Instagram foto të reja ku shfaqet me balluke dhe me një make-up të rëndë, por pavarësisht kësaj ajo duket e bukur dhe me stil.

View this post on Instagram

Always loved the sense of Cleo

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

View this post on Instagram

I love @makeupbydafine ??

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

https://www.instagram.com/p/Bcda3EcHNwt/?taken-by=flaka.krelani

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme