Zhvishet gruaja e Ronaldos, tregon më të mirën e saj

Prishtinë | 22 Nën 2019 | 15:18 | Nga Ekonomia Online

Georgina Rodriguez, e dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldos është modele me origjinë spanjolle.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi teksa është e zhveshur në pjesën e sipërme, por në plan të parë tregon të pasmet bombastike.

Ajo dhe Ronaldo njihen si fanatikë të palestrës dhe kalojnë kohë të madhe duke ushtruar, gjë që tregon me format e tyre të përsosura trupore.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️ @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Të ngjashme