Zhvishet Iggy Azalea (Foto +18)

Prishtinë | 13 Qer 2018 | 23:31 | Nga

Iggy Azalea ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me bikini, duke paralajmëruar për fansat një verë përvëluese.

Azale ka publikuar në profilin e saj në Instagram foto plotësisht e zhveshur. Ajo mban veç çorapet shumëngjyrëshe dhe sandale me takë të lartë.

https://www.instagram.com/p/Bj8IWgiHIKO/?hl=en&taken-by=thenewclassic

https://www.instagram.com/p/BjvKB50Htwp/?hl=en&taken-by=thenewclassic

https://www.instagram.com/p/BjqX55YnvIw/?hl=en&taken-by=thenewclassic

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme