Zjarri afër shtëpive të të famshmëve në Kaliforni, evakuohen Kim Kardiashian dhe Lady Gaga

Prishtinë | 10 Nën 2018 | 16:43 | Nga Ekonomia Online

Zjarret që kanë përfshirë Kaliforninë po rrezikon edhe djegien e një zone të banuar me emrat më të njohur.

Të famshmit, duke përfshirë Lady Gaga, Kim Kardiashian, Rainn Wilson dhe Melissa Etheridge janë ndër mijëra persona që janë evakuuar nga zjarri i cili po vazhdon të rrezikojë Malibu, Calabasas dhe Thousand Oaks, njofton Klan Kosova.

Shtëpia e njerkut të Kim Kardashian, tani e njohur si grua me emrin Caitlyn Jenner është djegur tërësisht, sipas TMZ.

Shumë figura të tjera të Hollivudit si Ellen Pompeo, Cindy Crawford dhe Marcy Carsey jetojnë në zonë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme