Aksident i rëndë me motoçikletë, e pëson keq një femër

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 23:17 | Nga

Në filmimin drithërues të postuar më poshtë, mund të shihet momenti kur motoçikleta kalon nëpër dritën e kuqe dhe përplaset për veturën që i del përpara.

Për pasojë, femra që ishte në pjesën e pasme, përplaset dhe e thyen këmbën shumë keq, transmeton Telegrafi.

Nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës, apo vendi ku ka ndodhur ngjarja e tmerrshme, që e ka lënë atë me lëndime shumë të mëdha.

Megjithëse ajo shihet se është gjallë dhe jashtë rrezikut për jetë, shërimi nga ky lëndim është shumë i ngadaltë dhe i dhimbshëm.

“Ngasësit të kuptojnë se duhet respektuar rregullat e komunikacionit, kurse femrat të zgjidhin mirë me kënd hipin në motoçikletë”, është një koment lidhur me këtë rast.

https://www.youtube.com/watch?v=3z6hrPCF9YQ

Të ngjashme