Aksident i tmerrshëm, shihni çka ndodhi! (VIDEO)

Prishtinë | 11 Gus 2016 | 08:14 | Nga

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në qytetin rus Gatçin.

Kur makina e tipit “Lada” pas parakalimit u përplas direkt me një kamion, transmeton TetovaSot.

Në përplasje, “Lada”, u shpërbë, dhe trupat e tre pasagjerëve fluturuan në ajër dhjetë metra.

Shoferi ka vdekur në vend, dhe dy pasagjerët e tjerë e pësuan lëndime të rënda dhe janë në gjendje kritike.

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme