Çmimet Guiness më absurde në botë 

Prishtinë | 11 Sht 2018 | 20:00 | Nga

Absurditeti i vendosur në veprimet e njerëzve vlerësohet dhe bëhet çmim, apo rekord Guiness.

Në pritje të daljes së edicionit të ri të rekordeve Guiness në 2019 me disa rekorde të reja, si DJ më i vjetër i diskotekave, go-kart më i shpejtë dhe numri i salsiçeve të ngrëna për një minutë etj. Në galeri keni disa nga rekordet më të çuditshme të njeriut.

Gruaja me Pirsing

Njeriu me me shume Guines, Ashrita Furman. 90 here fitues

Brian Spotts dhe mbi 400 vezet ne kembe
Andre Ortlof, piu nje shishe ketcaup per 17.53 sekonda

Kapucino me e madhe, 800 l kafe dhe 3500 l qumesht

Chris Walton, thonjte me te gjate
Vello me e gjate ne Bukuresht, 500 metra
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme