Fat në fatkeqësi, motoçiklisti shpëton mbi veturë

Prishtinë | 21 Jan 2017 | 23:25 | Nga

Momente të pabesueshme njëkohësisht tejet të frikshme kaloi një motoçiklist teksa po shkonte në drejtimin e tij.

Në pamjet e publikuara nga “Daily Mail” shihet si ngasësi po drejtonte mjetin motorik në shpejtësi të madhe derisa dhe papritur çdo gjë mund të përfundonte me fatalitet.

Fatmirësisht aksidenti të cilin ngasësi e pësoi nuk doli të jetë vdekjeprurës ndonëse motoçikleta u përplas me pjesën e pasme të një automjeti.

Çuditërisht motoçiklisti kapet sipër makinës dhe lirohet nga motoçikleta pamje të cilat mund t’i shihni më poshtë:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme