Kur gjyshet dalin me bikini (Foto)

Prishtinë | 26 Kor 2016 | 09:37 | Nga

Në këta fotografi do të shihni femra të moshës së mesme si dhe të moshuara, të cilat kanë bërë një paradë në Kinë për të treguar se bukuria nuk njeh mosha.

“Daily Mail” shkruan se femra nga 45 deri në 80 vjeç kanë dalë vetëm me të brendshme për të pozuar para kamerave.

Eventi i organizuar për bamirësi ka mbledhur më shumë se 500 femra që nuk kanë ngurruar të tregojnë format e tyre.

4-2731469427552_1469514092-6481888 3-2981469427554_1469514084-6705405 2-2961469427548_1469514100-6831611

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme